IQS680-100-DNR
IQS680-100-DNR Azoteq (Pty) Ltd
Виробник: Azoteq (Pty) Ltd
Description: SENSOR PROXIMITY
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I²C
Type: Buttons
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Current - Supply: 10mA
Number of Inputs: 3
Supplier Device Package: 10-DFN (3x3)
Proximity Detection: Yes
LED Driver Channels: 2
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2837 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PROXIMITY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I²C, Type: Buttons, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V, Current - Supply: 10mA, Number of Inputs: 3, Supplier Device Package: 10-DFN (3x3), Proximity Detection: Yes, LED Driver Channels: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
IQS680-100-DNR IQS680-100-DNR Виробник : Azoteq (Pty) Ltd Description: SENSOR PROXIMITY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I²C
Type: Buttons
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Current - Supply: 10mA