IR02BH101K Vishay Dale
IR_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 100UH 84MA 8 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IR02BH101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IR02BH101K IR02BH101K Виробник : Vishay / Dale packmeth-1762387.pdf Fixed Inductors 100uH 10%