IR02BH820K Vishay Dale
IR_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 82UH 88MA 7.3 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 7.3Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 88 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 88MA 7.3 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 7.3Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 88 mA.
Інші пропозиції IR02BH820K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IR02BH820K IR02BH820K Виробник : Vishay / Dale packmeth-1762387.pdf Fixed Inductors IR-2 82 10% B08