IR04BHR15M Vishay Dale
IR_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 150NH 2.45A 30 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 525MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 2.45 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 2.45A 30 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 525MHz, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 2.45 A.
Інші пропозиції IR04BHR15M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IR04BHR15M IR04BHR15M Виробник : Vishay / Dale packmeth-1762387.pdf Fixed Inductors 0.15uH 20%