IR04ER111J Vishay Dale
IR_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 110UH 128MA 4.9 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.9Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 8.9MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Inductance: 110 µH
Current Rating (Amps): 128 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 110UH 128MA 4.9 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.9Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 8.9MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Inductance: 110 µH, Current Rating (Amps): 128 mA.
Інші пропозиції IR04ER111J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IR04ER111J IR04ER111J Виробник : Vishay IR_Series.pdf Power Inductors - Leaded IR-4 110 5% ER E2