IRG4BC30S-S
IRG4BC30S-S
IRG4BC30S-S.pdf
Код товару: 27024
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
Ціна
IRG4BC30S-S IRG4BC30S-S Виробник : International Rectifier info-tirg4bc30s-s.pdf Transistor IGBT ; 600V; 20V; 34A; 68A; 100W; 3,0V~6,0V; 75nC; -55°C~150°C;   IRG4BC30S-S TIRG4bc30s-s
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 9 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
IRG4BC30S-S IRG4BC30S-S Виробник : Infineon Technologies IRG4BC30S-S.pdf Description: IGBT 600V 34A 100W D2PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Input Type: Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.6V @ 15V, 18A
Supplier Device Package: D2PAK
Td (on/off) @ 25°C: 22ns/540ns
Switching Energy: 260µJ (on), 3.45mJ (off)
Test Condition: 480V, 18A, 23Ohm, 15V
Gate Charge: 50 nC
Part Status: Obsolete
Current - Collector (Ic) (Max): 34 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 68 A
Power - Max: 100 W