Продукція > TDK CORPORATION > IRJ09-100ND300X200
IRJ09-100ND300X200
IRJ09-100ND300X200 TDK Corporation
IRJ,IFL.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF ABSORB SHEET 11.811"X7.874"
Packaging: Bulk
Material: Polymer Resin, Magnetic Powder
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Absorbing Sheet
Width: 7.874" (200.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Adhesive: Non-Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.004" (0.10mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ABSORB SHEET 11.811"X7.874", Packaging: Bulk, Material: Polymer Resin, Magnetic Powder, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Rectangular, Type: Absorbing Sheet, Width: 7.874" (200.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Adhesive: Non-Conductive, Single Sided, Thickness - Overall: 0.004" (0.10mm).