IRM-01-24S
IRM-01-24S MEAN WELL USA Inc.
IRM-01-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 1W
Package / Case: 24-SMD Module, 14 Leads
Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.63" H (33.7mm x 22.2mm x 16.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 42mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 1W, Features: Universal Input, Packaging: Tube, Package / Case: 24-SMD Module, 14 Leads, Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.63" H (33.7mm x 22.2mm x 16.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 42mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IRM-01-24S IRM-01-24S Виробник : MEAN WELL IRM-01-spec.pdf Power Supplies - Board Mount 1W 24V 42mA 85-305Vin SMT Encap
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IRM-01-24S IRM-01-24S Виробник : Mean-Well USA, Inc. irm01spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.042A 1W 14-Pin SMD Module
на замовлення 5 шт:
Мінімальне замовлення: 2