IRM-02-15S
IRM-02-15S MEAN WELL
IRM-02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Board Mount 2W 15V 133mA 85-305Vin SMT Encap
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 2W, Packaging: Tube, Features: Universal Input, Package / Case: 24-SMD Module, 14 Leads, Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.63" H (33.7mm x 22.2mm x 16.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 133mA, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IRM-02-15S IRM-02-15S Виробник : MEAN WELL USA Inc. IRM-02-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 2W
Packaging: Tube
Features: Universal Input
Package / Case: 24-SMD Module, 14 Leads
Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.63" H (33.7mm x 22.2mm x 16.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 133mA
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IRM-02-15S IRM-02-15S Виробник : Mean-Well USA, Inc. irm02spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 0.133A 2W 14-Pin SMD Module