IRM-02-3.3S
IRM-02-3.3S MEAN WELL USA Inc.
IRM-02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Package / Case: 24-SMD Module, 14 Leads
Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.63" H (33.7mm x 22.2mm x 16.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 66%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - IRM-02-3.3S - AC/DC-Netzteil für Leiterplattenmontage, ITE, 1 Ausgang, 2 W, 3.3 VDC, 600 mA, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -888A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, Eingangsspannung, V AC: 85V AC bis 305V AC, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -888V, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -888A, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: IRM-02 Series, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -888V, Anwendungen für das Netzteil: ITE, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IRM-02-3.3S IRM-02-3.3S Виробник : Mean-Well USA, Inc. irm02spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 0.6A 2W 14-Pin SMD Module
на замовлення 1268 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
IRM-02-3.3S IRM-02-3.3S Виробник : MEAN WELL 2547882.pdf Description: MEAN WELL - IRM-02-3.3S - AC/DC-Netzteil für Leiterplattenmontage, ITE, 1 Ausgang, 2 W, 3.3 VDC, 600 mA
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -888A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Eingangsspannung, V AC: 85V AC bis 305V AC
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -888V
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -888A
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: IRM-02 Series
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -888V
Anwendungen für das Netzteil: ITE
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 2
IRM-02-3.3S Виробник : MEAN WELL IRM-02-spec.pdf AC-DC module-type; power supply; 2W; 3.3V; 0.6A; SMD; dimensions: 33.7x22.2x16mm; weight: 0.024 kg IRM-02-3.3S Mean Well Power supply ZA IRM-02-3.3S
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
IRM-02-3.3S IRM-02-3.3S Виробник : MEAN WELL IRM-02-spec.pdf Power Supplies - Board Mount 2W 3.3V 600mA 85-305Vin SMT Encap