IRM-03-24S
IRM-03-24S Mean-Well USA, Inc.
irm03spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.125A 3W 14-Pin SMD Module
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 3W, Packaging: Tube, Features: Universal Input, Package / Case: 26-SMD Module, 14 Leads, Size / Dimension: 1.46" L x 0.94" W x 0.63" H (37.0mm x 24.0mm x 16.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 125mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IRM-03-24S Виробник : MEAN WELL IRM-03-spec.pdf AC-DC module-type; power supply; 3W; 24V; 0.125A; SMD; dimensions: 37x24x16mm; weight: 0.026 kg IRM-03-24S Mean Well Power supply ZA IRM-03-24S
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
IRM-03-24S IRM-03-24S Виробник : Mean-Well USA, Inc. irm03spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.125A 3W 14-Pin SMD Module
товару немає в наявності
IRM-03-24S IRM-03-24S Виробник : MEAN WELL IRM-03-spec.pdf AC/DC, 3W, Вхід: 85-305VAC/120-430VDC, Вихід: 24V/0.125A, розміри 37x24x15 мм, -30...+85 C, SMD Група товару: AC-DC-перетворювачі для монтажу на друковану плату Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
IRM-03-24S IRM-03-24S Виробник : MEAN WELL IRM-03-spec.pdf AC/DC, 3W, Вхід: 85-305VAC/120-430VDC, Вихід: 24V/0.125A, розміри 37x24x15 мм, -30...+85 C, SMD Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
IRM-03-24S IRM-03-24S Виробник : MEAN WELL USA Inc. IRM-03-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 3W
Packaging: Tube
Features: Universal Input
Package / Case: 26-SMD Module, 14 Leads
Size / Dimension: 1.46" L x 0.94" W x 0.63" H (37.0mm x 24.0mm x 16.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 125mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
IRM-03-24S IRM-03-24S Виробник : MEAN WELL IRM-03-spec.pdf Power Supplies - Board Mount 85-305Vac 24Vout 125mA 3W SMT mnt