IRM-30-48ST
IRM-30-48ST MEAN WELL
IRM-30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 30.2W 48V 0.63A Screw terminal style
на замовлення 205 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 30W, Power (Watts): 30W, Features: Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.58" L x 1.56" W x 1.12" H (91.0mm x 39.5mm x 28.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 630 mA.
Інші пропозиції IRM-30-48ST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IRM-30-48ST IRM-30-48ST Виробник : Mean-Well USA, Inc. irm-30-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 0.63A 30.2W 4-Pin
товару немає в наявності
товару немає в наявності
IRM-30-48ST IRM-30-48ST Виробник : MEAN WELL USA Inc. IRM-30-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 30W
Power (Watts): 30W
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.58" L x 1.56" W x 1.12" H (91.0mm x 39.5mm x 28.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 630 mA