IRM-45-15ST
IRM-45-15ST MEAN WELL
IRM-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 45W 15V 3A Screw Terminal
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 45W; 15VDC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for building in; modular, Power: 45W, Output voltage: 15V DC, Output current: 3A, Number of outputs: 1, Body dimensions: 109x52x33.5mm, Manufacturer series: IRM-45, Operating temperature: -30...70°C, Electrical connection: terminal block, Mounting: on panel, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Efficiency: 88.5%, Supply voltage: 85...264V AC, Power consumption without load: .
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IRM-45-15ST IRM-45-15ST Виробник : MEAN WELL USA Inc. IRM-45-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 45W
Packaging: Box
Power (Watts): 45W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88.5%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 3 A
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IRM-45-15ST IRM-45-15ST Виробник : Mean-Well USA, Inc. irm45spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 3A 45W 6-Pin
на замовлення 1 шт:
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 8
IRM-45-15ST IRM-45-15ST Виробник : MEAN WELL IRM-45-DTE.PDF Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 45W; 15VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 45W
Output voltage: 15V DC
Output current: 3A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 109x52x33.5mm
Manufacturer series: IRM-45
Operating temperature: -30...70°C
Electrical connection: terminal block
Mounting: on panel
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Efficiency: 88.5%
Supply voltage: 85...264V AC
Power consumption without load: <0.1W