IRM-45-48ST
IRM-45-48ST MEAN WELL
IRM-45-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
AC/DC Power Modules 45.12W 48V 0.94A Screw Terminal
на замовлення 27 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції IRM-45-48ST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IRM-45-48ST IRM-45-48ST Виробник : MEAN WELL USA Inc. IRM-45-SPEC.PDF Description: AC/DC CONVERTER 48V 45W