IRM-60-15ST
IRM-60-15ST MEAN WELL USA Inc.
IRM-60-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 15V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 4 A
на замовлення 135 шт:
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 60W; 15VDC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for building in; modular, Power: 60W, Output voltage: 15V DC, Output current: 4A, Number of outputs: 1, Body dimensions: 109x52x33.5mm, Manufacturer series: IRM-60, Operating temperature: -30...70°C, Electrical connection: terminal block, Mounting: on panel, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Efficiency: 89%, Supply voltage: 85...264V AC, Power consumption without load: .
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IRM-60-15ST IRM-60-15ST Виробник : Mean-Well USA, Inc. irm60spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 4A 60W 6-Pin
на замовлення 394 шт:
Мінімальне замовлення: 8
товару немає в наявності
IRM-60-15ST IRM-60-15ST Виробник : MEAN WELL IRM-60-DTE.PDF Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 60W; 15VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 60W
Output voltage: 15V DC
Output current: 4A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 109x52x33.5mm
Manufacturer series: IRM-60
Operating temperature: -30...70°C
Electrical connection: terminal block
Mounting: on panel
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Efficiency: 89%
Supply voltage: 85...264V AC
Power consumption without load: <0.1W