IRM-90-15ST
IRM-90-spec.pdf
Код товару: 192126
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Ціна
IRM-90-15ST IRM-90-15ST Виробник : MEAN WELL IRM-90-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 85.05W 15V 5.67A Screw Terminal
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IRM-90-15ST IRM-90-15ST Виробник : MEAN WELL USA Inc. IRM-90-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 85W
Power (Watts): 85W (93W Forced Air)
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 305 VAC, 113 ~ 431 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC
Efficiency: 92.5%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 5.67 A
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
IRM-90-15ST IRM-90-15ST Виробник : MEAN WELL 3111185.pdf Description: MEAN WELL - IRM-90-15ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, 113 bis 431VDC, ITE, 1 Ausgänge, 85.05 W, 15 VDC, 5.67 A
tariffCode: 85044095
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsspannung, V AC: 80V AC bis 305V AC
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: IRM-90 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5.67A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 85.05W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
IRM-90-15ST IRM-90-15ST Виробник : Mean-Well USA, Inc. irm-90-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 6.23A 93.5W 6-Pin Carton
товару немає в наявності
IRM-90-15ST IRM-90-15ST Виробник : MEAN WELL IRM-90-spec.pdf AC/DC, 85.05W, Вхід: 80-305VAC/113-431VDC, Вихід: 15V/5.67A, розміри 109x52x33.5 мм, -30...+80 С, Screw terminal style Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
IRM-90-15ST IRM-90-15ST Виробник : MEAN WELL IRM-90-spec.pdf AC/DC, 85.05W, Вхід: 80-305VAC/113-431VDC, Вихід: 15V/5.67A, розміри 109x52x33.5 мм, -30...+80 С, Screw terminal style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт