IRM-90-24ST
IRM-90-24ST MEAN WELL USA Inc.
IRM-90-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 90W
Packaging: Box
Power (Watts): 90W (99W Forced Air)
Features: Universal Input
Size / Dimension: 4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 305 VAC, 113 ~ 431 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 3.75 A
на замовлення 542 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - IRM-90-24ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, 113 bis 431VDC, ITE, 1 Ausgänge, 90 W, 24 VDC, 3.75 A, tariffCode: 85044095, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 305V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: IRM-90 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 3.75A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 90W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IRM-90-24ST IRM-90-24ST Виробник : MEAN WELL IRM-90-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 90W 24V 3.75A Screw Terminal
на замовлення 1216 шт:
Кількість Ціна
IRM-90-24ST IRM-90-24ST Виробник : MEAN WELL 3111185.pdf Description: MEAN WELL - IRM-90-24ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, 113 bis 431VDC, ITE, 1 Ausgänge, 90 W, 24 VDC, 3.75 A
tariffCode: 85044095
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 305V AC
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: IRM-90 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 3.75A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 90W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 97 шт:
IRM-90-24ST IRM-90-24ST Виробник : Mean-Well USA, Inc. irm90spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.13A 99W 6-Pin Carton
товару немає в наявності
товару немає в наявності
IRM-90-24ST IRM-90-24ST Виробник : MEAN WELL IRM-90-spec.pdf AC/DC, 90W, Вхід: 80-305VAC/113-431VDC, Вихід: 24V/3.75A, розміри 109x52x33.5 мм, -30...+80 С, Screw terminal style Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
IRM-90-24ST IRM-90-24ST Виробник : MEAN WELL IRM-90-spec.pdf AC/DC, 90W, Вхід: 80-305VAC/113-431VDC, Вихід: 24V/3.75A, розміри 109x52x33.5 мм, -30...+80 С, Screw terminal style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт