IS61DDB42M36A-300M3L
IS61DDB42M36A-300M3L ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
61DDB44M18A-2M36A.pdf
Виробник: ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Description: IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 165-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 72Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V
Technology: SRAM - Synchronous, DDR II
Clock Frequency: 300 MHz
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 165-LFBGA (15x17)
Memory Interface: Parallel
Memory Organization: 2M x 36
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 165-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 72Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, Technology: SRAM - Synchronous, DDR II, Clock Frequency: 300 MHz, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 165-LFBGA (15x17), Memory Interface: Parallel, Memory Organization: 2M x 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IS61DDB42M36A-300M3L IS61DDB42M36A-300M3L Виробник : ISSI 61DDB44M18A-2M36A-258422.pdf SRAM 72Mb, DDR II (Burst of 4) CIO, Sync SRAM, 2M x 36, 165 Ball FBGA (15x17 mm), RoHS