IS61DDB44M18A-300M3L
IS61DDB44M18A-300M3L ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
61DDB44M18A-2M36A.pdf
Виробник: ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Description: IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 165-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 72Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V
Technology: SRAM - Synchronous, DDR II
Clock Frequency: 300 MHz