ISB0112S12 XP POWER
SF_ISB01.pdf
Виробник: XP POWER
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 1W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 12VDC; Uout2: 12VDC; SMT
Manufacturer series: ISB01
Mounting: SMT
Operating temperature: -40...95°C
Output voltage 2: 12V DC
Body dimensions: 18.9x17.2x8.7mm
Output current: 83mA
Output current 2: 83mA
Number of outputs: 1
Power: 1W
Output voltage: 12V DC
Input voltage: 9...18V DC
Efficiency: 79%
Insulation voltage: 1.5kV DC
Switching frequency: 220kHz
Type of converter: DC/DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 1W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 12VDC; Uout2: 12VDC; SMT, Manufacturer series: ISB01, Mounting: SMT, Operating temperature: -40...95°C, Output voltage 2: 12V DC, Body dimensions: 18.9x17.2x8.7mm, Output current: 83mA, Output current 2: 83mA, Number of outputs: 1, Power: 1W, Output voltage: 12V DC, Input voltage: 9...18V DC, Efficiency: 79%, Insulation voltage: 1.5kV DC, Switching frequency: 220kHz, Type of converter: DC/DC.