ISC033N10NM8ATMA1 Infineon Technologies
Виробник: Infineon Technologies
Description: ISC033N10NM8ATMA1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-PowerTDFN
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 20A (Ta), 150A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 3.33mOhm @ 25A, 15V
Power Dissipation (Max): 3W (Ta), 179W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 3.2V @ 63µA
Supplier Device Package: PG-TDSON-8
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 8V, 15V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 74 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4900 pF @ 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISC033N10NM8ATMA1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-PowerTDFN, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 20A (Ta), 150A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 3.33mOhm @ 25A, 15V, Power Dissipation (Max): 3W (Ta), 179W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 3.2V @ 63µA, Supplier Device Package: PG-TDSON-8, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 8V, 15V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 74 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4900 pF @ 50 V.
Інші пропозиції ISC033N10NM8ATMA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC033N10NM8ATMA1 Виробник : Infineon Technologies Description: ISC033N10NM8ATMA1
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-PowerTDFN
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
Vgs (Max): ±20V
товару немає в наявності
ISC033N10NM8ATMA1 ISC033N10NM8ATMA1 Виробник : Infineon Technologies infineon_isc033n10nm8_datasheet_en.pdf MOSFETs OptiMOS 8 power MOSFET 100 V in SuperSO8 package