Продукція > ISC > ISC1210BN100K
ISC1210BN100K
isc1210.pdf
Виробник:
на замовлення 11500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ISC1210BN100K
Description: FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD.
Інші пропозиції ISC1210BN100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210BN100K ISC1210BN100K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD
товару немає в наявності
ISC1210BN100K ISC1210BN100K Виробник : Vishay / Dale isc1210-239905.pdf Fixed Inductors 10uH 10%