ISC1210BN150J
ISC1210BN150J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 165MA 2.5 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.165A 2.5Ohm DCR 1210 Bulk.
Інші пропозиції ISC1210BN150J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210BN150J ISC1210BN150J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.165A 2.5Ohm DCR 1210 Bulk
товару немає в наявності
ISC1210BN150J ISC1210BN150J Виробник : Vishay / Dale isc1210-239905.pdf Fixed Inductors 15uH 5%