Продукція > VISHAY > ISC1210BN3R3K
ISC1210BN3R3K
ISC1210BN3R3K Vishay
isc1210.pdf
Виробник: Vishay
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.27A 1.1Ohm DCR 1210 Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210BN3R3K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210BN3R3K ISC1210BN3R3K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 270MA 1.1 OHM