Продукція > VISHAY > ISC1210BN470J
ISC1210BN470J
ISC1210BN470J Vishay
isc1210.pdf
Виробник: Vishay
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 47uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.1A 8Ohm DCR 1210 Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210BN470J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210BN470J ISC1210BN470J Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 47UH 100MA 8 OHM SMD
товару немає в наявності
ISC1210BN470J ISC1210BN470J Виробник : Vishay / Dale isc1210-239905.pdf Fixed Inductors 47uH 5%