ISC1210EB100J
ISC1210EB100J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.185A 2Ohm DCR 1210 Bulk.
Інші пропозиції ISC1210EB100J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210EB100J ISC1210EB100J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.185A 2Ohm DCR 1210 Bulk
товару немає в наявності
ISC1210EB100J ISC1210EB100J Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 10uH 5%