ISC1210EB100K
ISC1210EB100K Vishay / Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 10uH 10%
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.185A 2Ohm DCR 1210 Bulk.
Інші пропозиції ISC1210EB100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210EB100K ISC1210EB100K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
ISC1210EB100K ISC1210EB100K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.185A 2Ohm DCR 1210 Bulk