Продукція > VISHAY > ISC1210EB8R2J
ISC1210EB8R2J
ISC1210EB8R2J Vishay
isc1210.pdf
Виробник: Vishay
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 8.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.195A 1.65Ohm DCR 1210 Bulk
на замовлення 113 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210EB8R2J ISC1210EB8R2J Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 8.2uH 5%
на замовлення 424 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
ISC1210EB8R2J ISC1210EB8R2J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 8.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.195A 1.65Ohm DCR 1210 Bulk
на замовлення 113 шт:
ISC1210EB8R2J ISC1210EB8R2J Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65 OHM
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності