ISC1210ER100K
ISC1210ER100K Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 185 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 185 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER100K ISC1210ER100K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.185A 2Ohm DCR 1210 T/R
на замовлення 612 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 222
ISC1210ER100K ISC1210ER100K Виробник : VISHAY 2243543.pdf Description: VISHAY - ISC1210ER100K - INDUCTOR, SHIELDED, 10UH, SMD
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Bauform - Leistungsinduktivität: 1210 [3225 Metric]
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Мінімальне замовлення: 13
ISC1210ER100K ISC1210ER100K Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 10uH 10%
Мінімальне замовлення: 5
ISC1210ER100K ISC1210ER100K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 2Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 185 mA
Мінімальне замовлення: 4
ISC1210ER100K Виробник : VISHAY isc1210.pdf SMD
товару немає в наявності