ISC1210ER101K
ISC1210ER101K Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 100UH 80MA 12 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 80MA 12 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER101K ISC1210ER101K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 100uH 10% 796KHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.08A 12Ohm DCR 1210 T/R
на замовлення 851 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 386
на замовлення 851 шт:
Мінімальне замовлення: 20
ISC1210ER101K ISC1210ER101K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 100UH 80MA 12 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 12Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 796kHz
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
Мінімальне замовлення: 6
ISC1210ER101K ISC1210ER101K Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 100uH 10%
Мінімальне замовлення: 6