ISC1210ER150K
ISC1210ER150K Vishay / Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 15uH 10%
на замовлення 517 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.165A 2.5Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER150K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER150K ISC1210ER150K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 15UH 165MA 2.5 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
ISC1210ER150K ISC1210ER150K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.165A 2.5Ohm DCR 1210 T/R