ISC1210ER1R5J
ISC1210ER1R5J Vishay / Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 1.5uH 5%
на замовлення 1992 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 1.5uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.37A 0.75Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER1R5J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER1R5J ISC1210ER1R5J Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 370MA 750 MOHM
на замовлення 11 шт:
ISC1210ER1R5J ISC1210ER1R5J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 1.5uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.37A 0.75Ohm DCR 1210 T/R