ISC1210ER1R5K
ISC1210ER1R5K Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5UH 370MA 750 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 1.5uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.37A 0.75Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER1R5K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER1R5K ISC1210ER1R5K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 1.5uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.37A 0.75Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
ISC1210ER1R5K ISC1210ER1R5K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 370MA 750 MOHM
товару немає в наявності
ISC1210ER1R5K ISC1210ER1R5K Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 1.5uh 10%