Продукція > VISHAY > ISC1210ER1R8J
ISC1210ER1R8J
ISC1210ER1R8J Vishay
isc1210.pdf
Виробник: Vishay
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 1.8uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.35A 0.85Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210ER1R8J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER1R8J ISC1210ER1R8J Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 350MA 850 MOHM
товару немає в наявності
ISC1210ER1R8J ISC1210ER1R8J Виробник : Vishay / Dale VISH_S_A0008918703_1-2570520.pdf Fixed Inductors 1.8uH 5%