ISC1210ER22NM
ISC1210ER22NM Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22NH 640MA 150 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 0.022uH 20% 50MHz 45Q-Factor Non Magnetic 0.64A 0.15Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER22NM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER22NM ISC1210ER22NM Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 0.022uH 20% 50MHz 45Q-Factor Non Magnetic 0.64A 0.15Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
ISC1210ER22NM ISC1210ER22NM Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 22uh 20%