ISC1210ER270K
ISC1210ER270K Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27UH 125MA 3.3 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 27uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.125A 3.3Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER270K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER270K ISC1210ER270K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 27uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.125A 3.3Ohm DCR 1210 T/R