ISC1210ER2R2K
ISC1210ER2R2K Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 65MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 320 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 65MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 320 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER2R2K ISC1210ER2R2K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 320 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ISC1210ER2R2K ISC1210ER2R2K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 2.2uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.32A 0.9Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
ISC1210ER2R2K ISC1210ER2R2K Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 2.2uH 10%