ISC1210ER2R7J
ISC1210ER2R7J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.7UH 290MA 1 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.29A 1Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER2R7J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER2R7J ISC1210ER2R7J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.29A 1Ohm DCR 1210 T/R