ISC1210ER2R7K
ISC1210ER2R7K Vishay / Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 2.7uH 10%
на замовлення 104 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 2.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.29A 1Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER2R7K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER2R7K ISC1210ER2R7K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 290MA 1 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
ISC1210ER2R7K ISC1210ER2R7K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 2.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.29A 1Ohm DCR 1210 T/R