Продукція > VISHAY > ISC1210ER330K
ISC1210ER330K
ISC1210ER330K Vishay
isc1210.pdf
Виробник: Vishay
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.115A 5.1Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 115MA 5.1 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.1Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 14.5MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 115 mA.
Інші пропозиції ISC1210ER330K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER330K ISC1210ER330K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 33UH 115MA 5.1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.1Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 14.5MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 115 mA
товару немає в наявності
ISC1210ER330K ISC1210ER330K Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 33uH 10%