ISC1210ER33NM
ISC1210ER33NM Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33NH 585MA 180 MOHM
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 0.033uH 20% 50MHz 45Q-Factor Non Magnetic 0.585A 0.18Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER33NM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER33NM ISC1210ER33NM Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 0.033uH 20% 50MHz 45Q-Factor Non Magnetic 0.585A 0.18Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
ISC1210ER33NM ISC1210ER33NM Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 33 NH 20%