ISC1210ER390K
ISC1210ER390K Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39UH 105MA 5.9 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.105A 5.9Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER390K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER390K ISC1210ER390K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.105A 5.9Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
ISC1210ER390K ISC1210ER390K Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 39uH 10%