ISC1210ER3R3J
ISC1210ER3R3J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 270MA 1.1 OHM
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.27A 1.1Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER3R3J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER3R3J ISC1210ER3R3J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.27A 1.1Ohm DCR 1210 T/R