ISC1210ER3R9J
ISC1210ER3R9J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.2 OHM
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.25A 1.2Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER3R9J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER3R9J ISC1210ER3R9J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.25A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
ISC1210ER3R9J ISC1210ER3R9J Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 3.9uh 5%