ISC1210ER3R9K
ISC1210ER3R9K Vishay / Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 3.9uh 10%
на замовлення 1950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 3.9uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.25A 1.2Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER3R9K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER3R9K ISC1210ER3R9K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.2 OHM
на замовлення 11 шт:
ISC1210ER3R9K ISC1210ER3R9K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 3.9uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.25A 1.2Ohm DCR 1210 T/R