ISC1210ER470J
ISC1210ER470J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 100MA 8 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 47uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.1A 8Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER470J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER470J ISC1210ER470J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 47uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.1A 8Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
ISC1210ER470J ISC1210ER470J Виробник : Vishay / Dale isc1210-239905.pdf Fixed Inductors 47uH 5%