ISC1210ER4R7J
ISC1210ER4R7J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.22A 1.25Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER4R7J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER4R7J ISC1210ER4R7J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.22A 1.25Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
ISC1210ER4R7J ISC1210ER4R7J Виробник : Vishay / Dale isc1210-239905.pdf Fixed Inductors 4.7uH 5%