ISC1210ER4R7K
ISC1210ER4R7K Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25OHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 52MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
на замовлення 1783 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 52MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER4R7K ISC1210ER4R7K Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 4.7uH 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
ISC1210ER4R7K ISC1210ER4R7K Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.22A 1.25Ohm DCR 1210 T/R
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності
ISC1210ER4R7K ISC1210ER4R7K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 220 mA