ISC1210ER56NM
ISC1210ER56NM Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 56NH 485MA 280 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 0.056uH 20% 50MHz 40Q-Factor Non Magnetic 0.485A 0.28Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції ISC1210ER56NM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER56NM ISC1210ER56NM Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 0.056uH 20% 50MHz 40Q-Factor Non Magnetic 0.485A 0.28Ohm DCR 1210 T/R