Продукція > VISHAY > ISC1210ER680J
ISC1210ER680J
ISC1210ER680J Vishay
isc1210.pdf
Виробник: Vishay
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.09A 10Ohm DCR 1210 T/R
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 451
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER680J ISC1210ER680J Виробник : Vishay isc1210.pdf Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Powdered Iron 0.09A 10Ohm DCR 1210 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
ISC1210ER680J ISC1210ER680J Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 68UH 90MA 10 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
ISC1210ER680J Виробник : VISHAY isc1210.pdf
товару немає в наявності